Vážení zákazníci, kvůli nadcházejícím Vánocům může docházet ke zpoždění objednávek až o několik dní. Děkujeme za pochopení.

09585 - Šaty na karneval - pirát, 110 - 120 cm

Značka: prodejce neuvedl

09585 - Šaty na karneval - pirát, 110 - 120 cm

Popis produktu

Šaty na karneval pro kluky - pirátVelikost: 110 - 120 cmKostým obsahuje: Klobouk, pásku přes oko, kabátec, kalhoty, opasekChystáte se s dítětem na karneval, dětskou párty nebo na významnou kostýmovou událost ve škole či školce? Potom je na místě důkladný výběr vhodného kostýmu. Zkuste se zamyslet, jaký konkrétní převlek vystihne dětskou osobnost, významnou vlastnost, jaký kostým vašemu dítěti bude nejvíce slušet. Bude to kostým komiksového hrdiny, pohádkový kostým, převlek znázorňující nějaké povolání anebo krásné šaty pro princeznu? Při výběru kostýmů a tvorbě případných doplňku zažijete s dítětem spoustu zábavy. Odměnou vám i vašemu dítěti bude radost a spousta zážitků. Staňte se společně hvězdou karnevalu.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Staň se hvězdou karnevalu
UCPS kód 3067525
UPC kód (EAN) 8590756095853
Pozice v kategorii 259. (v Dětské karnevalové kostýmy)
Pozice v kategorii 13578. (v Hračky, papírnictví a modelářství)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.