Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

11dílná zahradní sedací souprava s poduškami černá polyratan

Značka: prodejce neuvedl

11dílná zahradní sedací souprava s poduškami černá polyratan

Popis produktu

Odpočiňte si a užijte si volný čas na této módní zahradní sedací soupravě! Vyhoví všem vašim nejrůznějším potřebám.Pevný rám: Pohovka na terasu má robustní rám z práškově lakované oceli a chromované plastové nožky, které jsou velmi odolné.Prémiový materiál: Zahradní pohovka je vyrobená z voděodolného PE ratanu, takže se snadno čistí, hodně toho vydrží a je vhodná pro každodenní venkovní používání.Modulární design: Modulární design umožňuje vytvářet různá uspořádání a kombinovat soupravu s dalšími modulárními segmenty podle vašich představ.Pohodlné podušky a polštáře: Silně polstrované a odnímatelné podušky a polštáře vám na vašem zahradním posezení zajistí optimální pohodlí.Poznámka:Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, pravidelně ho čistěte a nenechávejte ho zbytečně venku nechráněný.Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.Barva: černáBarva podušky: akvamarínováMateriál: PE ratan, práškově lakovaná ocel, plast, skloMateriál podušky/polštáře: textil (100% polyester)Středová pohovka:Rozměry každé středové pohovky: 70 x 70 x 60,5 cm (D x Š x V)Hloubka sedáku: 63 cmVýška sedáku od země: 30 cmRozměry podušky na sedák: 70 x 63 x 6 cm (D x Š x T)Rozměry polštáře za záda: 70 x 40,5 cm (D x Š)Rohová pohovka:Rozměry: 70 x 70 x 60,5 cm (D x Š x V)Hloubka sedáku: 63 cmVýška sedáku od země: 30 cmRozměry podušky na sedák: 63 x 63 x 6 cm (D x Š x T)Rozměry velkého/malého polštáře za záda: 63/53 x 40,5 cm (D x Š)Podnožka:Rozměry: 70 x 70 x 30 cm (D x Š x V)Konferenční stolek:Rozměry: 60 x 60 x 30 cm (D x Š x V)Montáž nutná: anoBalení obsahuje:4 x středová pohovka4 x rohová pohovka2 x podnožka 1x konferenční stolek10 x poduška na sedák12x polštář za záda
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4020571
UPC kód (EAN) 8720286987537
Pozice v kategorii 8361. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 96124. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.