Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

11dílná zahradní sedací souprava s poduškami masivní borovice

Značka: prodejce neuvedl

11dílná zahradní sedací souprava s poduškami masivní borovice

Popis produktu

Tato zahradní sedací souprava z borového dřeva je perfektním místem, kde můžete v pohodlí odpočívat a užívat si krásného počasí, na chvilku si zdřímnout nebo si povídat s rodinou a přáteli.Sedací souprava je vyrobena z masivního borového dřeva, je proto robustní a stabilní. Má pevnou konstrukci a vyžaduje minimální údržbu. Podušky zajišťují mimořádné pohodlí. Tato souprava dodá vašemu venkovnímu bydlení nádech rustikálního kouzla.Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.Barva podušek: šedáMateriál: masivní borové dřevo, textil (100% polyester)Rozměry rohové pohovky: 70 x 70 x 67 cm (Š x H x V)Rozměry středové pohovky: 70 x 70 x 67 cm (Š x H x V)Rozměry stoličky: 70 x 70 x 30 cm (Š x H x V)Rozměry podušky na sedák: 58 x 58 x 10 cm (D x Š x T)Rozměry polštáře za záda: 50 x 40 x 12 cm (D x Š x T)Montáž nutná: anoBalení obsahuje:4 x rohová pohovka6 x středová pohovka1 x taburet11 x poduška na sedák14 x poduška na opěradlo
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4017050
UPC kód (EAN) 8720286481974
Pozice v kategorii 5465. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 94432. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.