Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

11dílná zahradní sedací souprava s poduškami polyratan černá

Značka: prodejce neuvedl

11dílná zahradní sedací souprava s poduškami polyratan černá

Popis produktu

Vytvořte si harmonické a působivé zahradní posezení, o jakém jste vždy snili, s naší zahradní sedací soupravou. Dopřejte si pohodová sluneční odpoledne nebo letní večery s rodinou a přáteli na tomto setu zahradního nábytku.Zahradní souprava z PE ratanu nejen skvěle odolává klimatickým vlivům, ale také se snadno čistí a udržuje. Rám z práškově lakované oceli jí navíc dodává na stabilitě a robustnosti. Souprava je opatřena tlustými měkkými poduškami, které vám při sezení zajistí maximální pohodlí. Polyesterové potahy jsou přitom velice nenáročné na čištění – stačí je jen sejmout a oprat. Vzhledem k lehké konstrukci a modulovému designu můžete sedací soupravu bez námahy přenášet, kam právě potřebujete.Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.Barva: černáBarva podušek: černáMateriál: PE ratan, práškově lakovaná ocel, látka (100% polyester)Rozměry středové pohovky: 57 x 69 x 69 cm (Š x H x V)Rozměry rohové pohovky: 69 x 69 x 69 cm (Š x H x V)Rozměry opěrky nohou: 60 x 60 x 35 cm (D x Š x V)Šířka sedáku: 57 cmHloubka sedáku: 57 cmVýška sedáku od země: 35 cmMontáž nutná: anoBalení obsahuje:6 x středová pohovka4 x rohová pohovka1 x podnožka11 x poduška na sedák14 x poduška na opěradlo
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3992986
UPC kód (EAN) 8720286811894
Pozice v kategorii 665. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 88389. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.