Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

12dílná sedací souprava s poduškami šedé impregnované dřevo

Značka: prodejce neuvedl

12dílná sedací souprava s poduškami šedé impregnované dřevo

Popis produktu

Na této zahradní sedací soupravě můžete pohodlně odpočívat, užívat si krásného počasí, zdřímnout si nebo si povídat s rodinou a přáteli. Její nadčasový design z palet vnese na vaši zahradu, terasu či do obývacího pokoje rustikální kouzlo.Sedací souprava z palet je vyrobená z impregnovaného borového dřeva, takže toho hodně vydrží, výborně vzdoruje klimatickým vlivům a je šetrná k životnímu prostředí. Navíc má pevnou konstrukci a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. V kombinaci se silně polstrovanými poduškami vám zahradní souprava sedaček poskytne mimořádné pohodlí. Nábytek má modulární design, lze ho proto bez námahy rozestavit dle vašich představ.Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.Barva podušek: vínová červenáMateriál: borové dřevo, šedá impregnaceMateriál podušky: tkanina (100% polyester)Rozměry rohové pohovky: 69 x 70 x 66 cm (Š x H x V)Rozměry středové pohovky: 60 x 70 x 66 cm (D x Š x V)Rozměry stolku/podnožky: 60 x 62 x 37 cm (Š x H x V)Rozměry křesla: 77 x 70 x 66 cm (Š x H x V)Tloušťka podušky na sedák: 6 cmTloušťka podušky na opěradlo/bok: 13 cmMontáž nutná: anoBalení obsahuje:5 x středová pohovka3 x rohová pohovka3 x stolek/podnožka1 x samostatné křeslo11 x poduška na sedák12 x poduška na opěradlo/područku
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3989995
UPC kód (EAN) 8720286350287
Pozice v kategorii 442. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 88320. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.