Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

12dílná zahradní sedací souprava s poduškami polyratan černá

Značka: prodejce neuvedl

12dílná zahradní sedací souprava s poduškami polyratan černá

Popis produktu

Tato stylová a pohodlná zahradní sedací souprava je místo, kde můžete v pohodlí odpočívat a užívat si krásného počasí, povídat si s rodinou a přáteli anebo si na chvilku zdřímnout.Set zahradních sedaček má práškově lakovaný ocelový rám, na který je napletený PE ratan, je tudíž klimaticky odolný a snadno se čistí. Masivní nohy z eukalyptového dřeva přispívají k robustnosti a stabilitě setu. Zahradní sedací souprava je doplněná hustě polstrovanými polstry pro maximální pohodlí. Potahy polstrů mají zip, takže je můžete snadno stáhnout a vyprat. Tuto zahradní sedací soupravu s lehkou konstrukcí lze bez námahy přemisťovat, jednoduše ji tedy uzpůsobíte jakémukoli prostředí.Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.Barva: černáBarva podušky: krémově bíláMateriál: PE ratan, práškově lakovaná ocel, masivní eukalyptové dřevo s olejovaným povrchemMateriál podušky: textil (100% polyester)Rozměry střední pohovky: 60,5 x 64,5 x 67 cm (Š x H x V)Rozměry rohové pohovky: 64,5 x 64,5 x 67 cm (Š x H x V)Rozměry podnožky: 60 x 60 x 32 cm (Š x H x V)Hloubka sedáku: 55,5 cmVýška sedáku od země: 32 cmTloušťka podsedáku: 5 cmMontáž nutná: anoBalení obsahuje:3 x rohová pohovka5 x středová pohovka4 x podnožka12 x poduška na sedák11 x poduška na opěradlo
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3987464
UPC kód (EAN) 8720286291344
Pozice v kategorii 193. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 88165. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.