Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

2dílný set konferenčních stolků masivní mangovníkové dřevo

Značka: prodejce neuvedl

2dílný set konferenčních stolků masivní mangovníkové dřevo

Popis produktu

Sada konferenčních stolků je složená z horního a spodního stolku, takže má praktický design a klasický šarm a perfektně se hodí do vašeho obývacího pokoje nebo kanceláře.Stolek do obývacího pokoje je vyrobený z masivního mangovníku. Toto tropické tvrdé dřevo dokáže unést značnou váhu, skvěle odolává působení času a neopotřebovává se. Zručné zpracování a překrásná kresba dřeva dávají každému kusu nábytku jeho unikátní a neopakovatelný charakter. Sada stolků je složená ze dvou částí a má unikátní design. Stolky mají robustní rám z práškově lakovaného železa, jsou tedy mimořádně stabilní a odolné vůči opotřebení. Na horní desku si můžete odkládat nápoje, mísy s ovocem či různé dekorace. Spodní polička zase nabízí spoustu místa k přehlednému uspořádání vašich časopisů, knížek a dalších drobností, které chcete mít po ruce. Sada konferenčních stolků má nastavitelnou délku, takže se hodí do jakéhokoli prostředí.Důležité upozornění: Barvy se mohou lišit kus od kusu, takže je každý nábytek jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.Materiál: masivní mangovníkové dřevo s přírodním povrchem, práškově lakované železoRozměry horního stolku: 90 x 50 x 40 cm (D x Š x V)Rozměry spodního stolku: 80 x 50 x 20 cm (D x Š x V)Montáž nutná: anoBalení obsahuje:1 x horní stolek1 x spodní stolek
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3998064
UPC kód (EAN) 8720286110904
Pozice v kategorii 1334. (v Konferenční stolky)
Pozice v kategorii 63555. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.