Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

2dílný set koupelnového nábytku bílý a dub sonoma dřevotříska

Značka: prodejce neuvedl

2dílný set koupelnového nábytku bílý a dub sonoma dřevotříska

Popis produktu

S tímto setem stylového koupelnového nábytku získáte v koupelně více úložného prostoru a zároveň jí dodáte působivější, úhlednější vzhled. Čisté linie a elegantní design skvěle splynou s okolním zařízením.Sada nábytku obsahuje zrcadlo a skříňku, které jsou vyrobené z odolné, stabilní dřevotřísky. Stylová skříňka má 1 přihrádku a 2 dvířka, nabízí tedy spoustu úložného prostoru, kam si můžete uschovat své koupelnové potřeby. Horní deska je zase ideálně uzpůsobená k umístění umyvadla. Zrcadlo půvabně zkrášlí zařízení vaší domácnosti. Celý set nábytku navíc snadno očistíte navlhčeným hadříkem.Upozornění: Umyvadlo není součástí balení.Barva: bílá a dub sonomaMateriál: dřevotříska, akrylátRozměry zrcadla: 40 x 1,5 x 37 cm (Š x H x V)Rozměry skříňky pod umyvadlo: 41 x 38,5 x 46 cm (Š x H x V)Montáž nutná: anoBalení obsahuje:1 x skříňka pod umyvadlo1 x zrcadlo
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3991102
UPC kód (EAN) 8720286242636
Pozice v kategorii 378. (v Koupelnový nábytek)
Pozice v kategorii 88633. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.