Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

2místná rohová zahradní pohovka + podušky impregnovaná borovice

Značka: prodejce neuvedl

2místná rohová zahradní pohovka + podušky impregnovaná borovice

Popis produktu

Tento stylový set 2 rohových zahradních pohovek zaujme svým rustikálním kouzlem a měkkými poduškami. Je to perfektní doplněk do vaší zahrady, na terasu nebo na dvorek. Vytvoří příjemné venkovní posezení, kde se dobře povídá s přáteli a rodinou nebo relaxuje na sluníčku.Rohová sedačka je vyrobená z impregnovaného borového dřeva, které je velmi odolné, skvěle odolává klimatickým vlivům a zároveň je šetrné k životnímu prostředí. Hustě polstrované podušky poskytují naprostý komfort. Rohová pohovka má pevnou konstrukci a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Dřevěná pohovka je speciálně designovaná jako část setu zahradního posezení, ale používat ji můžete i samostatně. Zkombinujte ji s dalšími modulárními segmenty, jako je konferenční stolek, podnožka a středová pohovka, a vytvořte si vlastní originální zahradní posezení.Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.Čištění: Použijte jemný mýdlový roztok.Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.Barva polštáře: krémováMateriál: borové dřevo (se zelenou impregnací)Materiál podušky: tkanina (100% polyester)Rozměry jedné rohové pohovky: 64 x 64 x 70 cm (Š x H x V)Rozměry sedáku: 60 x 60 cmVýška sedáku od země: 36 cmRozměry podušky na sedák: 60 x 60 x 6 cm (Š x H x V)Rozměry podušky na opěradlo: 60 x 38 x 13 cm (Š x H x V)Rozměry boční podušky: 55,5 x 38 x 13 cm (Š x H x V)Montáž nutná: anoBalení obsahuje:2 x rohová pohovka2 x poduška na sedák2 x poduška na opěradlo2 x boční poduška
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4010838
UPC kód (EAN) 8720286292433
Pozice v kategorii 2718. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 91125. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.