Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

2místná rozkládací pohovka černá textil

Značka: prodejce neuvedl

2místná rozkládací pohovka černá textil

Popis produktu

Tato multifunkční rozkládací pohovka v sobě kombinuje sedačku a pohodlnou multifunkční rozkládací pohovku pro hosty a je praktickým a poutavým doplňkem do každého interiéru!Dřevěný rám přispívá k bytelnosti rozkládací pohovky, zatímco silné molitanové polstrování nabízí větší pohodlí. Tuto rozkládací pohovku rychle a snadno přeměníte z pohovky na postel a zase zpět. Dvě samostatné zadní podušky je možné sklopit částečně nebo úplně dolů, a vytvořit si tak ideální místo na krátkou siestu nebo provizorní dvojlůžko.Tato rozkládací pohovka s moderním designem se hodí do každého interiéru.Barva: černáMateriál: látka (100% polyester), dřevo, plastMateriál výplně: pěnaDá se snadno rozložit na lůžkoRozměry pohovky:Celkové rozměry: 200 x 84,5 x 69 cm (D x Š x V)Hloubka sedáku: 50 cmTloušťka sedáku: 15 cmVýška sedáku od země: 32 cmVýška opěradla (zcela nahoře): 69 cmVýška opěradla (zpola sklopené): 56 cmTloušťka opěradla: 12 cmVýška noh: 15 cmRozměry lůžka (při plném rozložení):Celkové rozměry: 200 x 100 x 32 cm (D x Š x V)Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3989510
UPC kód (EAN) 8720286632635
Pozice v kategorii 2077. (v Pohovky)
Pozice v kategorii 63847. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.