Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

2místná rozkládací pohovka světle zelená samet

Značka: prodejce neuvedl

2místná rozkládací pohovka světle zelená samet

Popis produktu

Tato multifunkční rozkládací pohovka v sobě kombinuje sedačku a pohodlnou multifunkční rozkládací pohovku pro hosty a je praktickým a poutavým doplňkem do každého interiéru!Dřevěný rám přispívá k bytelnosti rozkládací pohovky, zatímco silně polstrovaný molitan nabízí další pohodlí. Tuto rozkládací pohovku rychle a snadno přeměníte z pohovky na postel a zase zpět. Dva samostatné polštáře na opěradlo je možné sklopit částečně nebo dolů, a vytvořit tak ideální místo, kde si můžete dopřát siestu, nebo pohovku přeměnit na dvojlůžko.Tato rozkládací pohovka s moderním designem se hodí do každého interiéru.Barva: světle zelenáMateriál: samet (100% polyester), dřevo, plastVýplňový materiál: molitanDá se snadno rozložit na lůžkoRozměry pohovky:Celkové rozměry: 200 x 84,5 x 69 cm (D x Š x V)Hloubka sedáku: 50 cmTloušťka sedáku: 15 cmVýška sedáku od země: 32 cmVýška opěradla (zcela nahoře): 69 cmVýška opěradla (zpola sklopené): 56 cmTloušťka opěradla: 12 cmVýška noh: 15 cmRozměry postele (při úplném rozložení):Celkové rozměry: 200 x 100 x 32 cm (D x Š x V)Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3989661
UPC kód (EAN) 8720286634233
Pozice v kategorii 2223. (v Pohovky)
Pozice v kategorii 63406. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.