Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

2místná zahradní pohovka krémové podušky masivní akácie

Značka: prodejce neuvedl

2místná zahradní pohovka krémové podušky masivní akácie

Popis produktu

Tato dřevěná sedací souprava je perfektní kombinací stylu a funkčnosti. Na zahradě si s ní můžete užívat chvíle odpočinku a pohody s rodinou a přáteli.Pohovka má rám z masivního akáciového dřeva, je tedy pevná, odolná a má dlouhou životnost. Dřevo je napuštěné olejem, skvěle se proto hodí k venkovnímu použití. Odnímatelné podušky jsou hustě polstrované, abyste si při sezení mohli užívat maximálního pohodlí. Jedinečný modulární design umožňuje všechny díly přestavovat a upravovat dle momentálních potřeb.Tato sedací souprava se zaručeně stane ústředním bodem vaší zahrady nebo terasy.Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí. Barva polštáře: krémováMateriál: masivní akáciové dřevo s olejovou povrchovou úpravou, textil (100% polyester)Rozměry: 69 x 69 x 62,5 cm (Š x H x V)Odolné vůči povětrnostním vlivůmVhodné pro venkovní použitíMontáž nutná: anoBalení obsahuje:2 x rohová pohovka2 x poduška na sedák4 x poduška na opěradlo
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4018131
UPC kód (EAN) 8720286700259
Pozice v kategorii 6470. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 93675. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.