Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

2místná zahradní pohovka z palet s poduškami smrkové dřevo

Značka: prodejce neuvedl

2místná zahradní pohovka z palet s poduškami smrkové dřevo

Popis produktu

Na této trendové 2místné zahradní pohovce z palet si můžete skvěle odpočinout, užívat si krásného počasí, zdřímnout si nebo si povídat s rodinou či přáteli. Nadčasový design nábytku z palet vnese na vaši zahradu, terasu či do obývacího pokoje rustikální kouzlo.Zahradní sedačka je vyrobená z impregnovaného smrkového dřeva, takže je velice odolná a stabilní. Má pevnou konstrukci a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Podušky na palety jsou čalouněné 100% polyesterem a hustě polstrováné, takže jsou nesmírně měkké a zajistí vám maximální pohodlí. Pohovka vám přijde skvěle vhod, pokud se chcete s rodinou podívat na film, zahrát si video hry nebo si vychutnat pěkné počasí na dvorku.Upozornění: Dřevo je přírodní produkt, a může tak vykazovat jisté nedokonalosti.Barva podušky: červenáMateriál: impregnované smrkové dřevo, textil (100% polyester)Rozměry rohové pohovky (jednotlivé): 60 x 60 x 65 cm (Š x H x V)Výška sedáku od země: 30 cmRozměry podušky na sedák: 60 x 60 x 6 cm (Š x H x V)Rozměry podušky na opěradlo: 60 x 38 x 13 cm (Š x H x V)Rozměry boční podušky: 55,5 x 38 x 13 cm (Š x H x V)Montáž nutná: anoBalení obsahuje:2 x rohová pohovka z palet2 x poduška na sedák4 x poduška na opěradlo/područku
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3996366
UPC kód (EAN) 8720286273142
Pozice v kategorii 2170. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 90290. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.