Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

3dílná sada lehátek s čajovým stolkem masivní akáciové dřevo

Značka: prodejce neuvedl

3dílná sada lehátek s čajovým stolkem masivní akáciové dřevo

Popis produktu

Tento zahradní set 2 opalovacích lehátek a 1 skládacího stolku v sobě kombinuje styl i funkčnost a dodá vaší zahradě, terase, bazénu či jinému venkovnímu prostoru rustikální půvab.Opalovací lehátko je vyrobené z odolného masivního akáciového dřeva, které bylo ošetřené přírodním olejem a vyznačuje se vynikající odolností proti povětrnostním vlivům. Proto můžete naši sadu lehátek bezstarostně používat ve venkovním prostředí. Na stabilní skládací stolek můžete položit vše, co chcete mít po ruce. Když sadu lehátek se stolkem právě nepoužíváte, můžete ji složit, a ušetřit tak místo.Materiál: masivní akáciové dřevo s přírodní olejovou povrchovou úpravouRozměry lehátka: 184 x 55 x 64 cm (D x Š x V)Rozměry stolku: 40 x 40 x 40 cm (D x Š x V)Skládací pro snadné skladování a přepravuOdolné vůči povětrnostním vlivůmMontáž: anoBalení obsahuje:1 x odkládací stolek2 x zahradní lehátka
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4007904
UPC kód (EAN) 8719883820415
Pozice v kategorii 50. (v Zahradní lehátka)
Pozice v kategorii 89656. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.