Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

3dílný zahradní barový set polyratan hnědý

Značka: prodejce neuvedl

3dílný zahradní barový set polyratan hnědý

Popis produktu

Tento stylový zahradní barový set vám poskytne příjemné a pohodlné chvíle s rodinou a přáteli.Barový stůl podepírá rám z práškově lakované oceli, který mu dodává na stabilitě a odolnosti. Kulatá stolní deska vám skvěle poslouží k odkládání nápojů a občerstvení nebo k vystavení dekorativních předmětů. Stoličky mají pevnou konstrukci z oceli, která je opletená voděodolným PE ratanem, jsou tedy stabilní a snadno se přesouvají. Opěrka na nohy vám navíc při sezení zajistí větší pohodlí.Barva: hnědáMateriál: PE ratan, práškově lakovaná ocelTvar stolu: kulatýRozměry stolu: 60,5 x 106 cm (průměr x V)Rozměry židle: 52 x 56 x 118 cm (Š x H x V)Výška sedáku od země: 80 cmMontáž nutná: anoBalení obsahuje:1 x barový stůl2 x barová židle
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4010673
UPC kód (EAN) 8720286247037
Pozice v kategorii 2566. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 91383. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.