Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

3dílný zahradní jídelní set černý

Značka: prodejce neuvedl

3dílný zahradní jídelní set černý

Popis produktu

Vdechněte svému bydlení nový estetický půvab s tímto zahradním jídelním setem!Jídelní stůl je zhotovený z masivního akáciového dřeva s olejovaným povrchem, takže je stabilní, odolný a nenáročný na údržbu. Zahradní židle mají rám z práškově lakované oceli, opletený klimaticky odolným PE ratanem, jsou tudíž robustní a snadno se čistí.Poznámka: Doporučujeme jídelní set za deště, sněhu a mrazu přikrýt, aby vám dobře sloužil co nejdéle.Stůl:Materiál: masivní akáciové dřevo s povrchovou olejovou úpravouRozměry: 88 x 88 x 74 cm (D x Š x V)Židle:Barva: hnědá a černáMateriál: PE (polyetylenový) ratan, ocel s práškovým nástřikem, masivní akáciové dřevoRozměry: 56 x 55 x 88 cm (Š x H x V)Šířka sedáku: 46 cmHloubka sedáku: 46 cmVýška sedáku od země: 46 cmVýška opěradla od země: 65 cmMontáž nutná: anoBalení obsahuje:1 x stůl2 x křeslo
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4011722
UPC kód (EAN) 8720286335796
Pozice v kategorii 3512. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 91975. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.