Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

3místná zahradní pohovka s poduškami šedě impregnované dřevo

Značka: prodejce neuvedl

3místná zahradní pohovka s poduškami šedě impregnované dřevo

Popis produktu

Na této zahradní pohovce pro 3 osoby si můžete skvěle odpočinout, užívat si krásného počasí, zdřímnout si nebo si povídat s rodinou či přáteli. Nadčasový design z palet vnese na vaši zahradu, terasu či do obývacího pokoje rustikální kouzlo.Paletová pohovka je vyrobená z impregnovaného borového dřeva. Je tudíž odolná, šetrná k životnímu prostředí a nepodléhá klimatickým vlivům. Má pevnou konstrukci a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. V kombinaci se silně polstrovanými poduškami poskytuje maximální pohodlí.Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.Barva podsedáku: černáMateriál: borové dřevo, šedá impregnaceMateriál podušky: tkanina (100% polyester)Rozměry rohové pohovky: 69 x 70 x 66 cm (Š x H x V)Rozměry středové pohovky: 60 x 70 x 66 cm (D x Š x V)Tloušťka podušky na sedák: 6 cmTloušťka podušky na opěradlo/bok: 13 cmMontáž nutná: anoBalení obsahuje:1 x středová pohovka2 x rohová pohovka3 x poduška na sedák5 x poduška na opěradlo/područku
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4011655
UPC kód (EAN) 8720286346907
Pozice v kategorii 3447. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 91911. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.