Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

4dílná zahradní sedací souprava hnědá impregnovaná borovice

Značka: prodejce neuvedl

4dílná zahradní sedací souprava hnědá impregnovaná borovice

Popis produktu

S touto klasickou zahradní sedací soupravou z masivního borového dřeva můžete v pohodlí odpočívat a užívat si krásného počasí, povídat si s rodinou a přáteli anebo si na chvilku zdřímnout.Sedací souprava je vyrobená z impregnovaného borového dřeva, je proto robustní, odolná vůči klimatickým vlivům a šetrná k přírodě. Má pevnou konstrukci a vyžaduje minimální údržbu. Zahradní sedací souprava vyniká svým nadčasovým designem z palet a vnese do vašeho obytného prostoru nádech rustikálního kouzla. Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.Barva: hnědáMateriál: impregnované borové dřevo Rozměry rohové pohovky: 64 x 64 x 70 cm (Š x H x V)Rozměry středové pohovky: 60 x 64 x 70 cm (D x Š x V)Rozměry podnožky: 60 x 60 x 36,5 cm (Š x H x V)Montáž nutná: anoBalení obsahuje:1 x rohová pohovka1 x středová pohovka2 x podnožka
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4011174
UPC kód (EAN) 8720286325995
Pozice v kategorii 2999. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 91424. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.