Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

4dílná zahradní sedací souprava s poduškami polyratan černá

Značka: prodejce neuvedl

4dílná zahradní sedací souprava s poduškami polyratan černá

Popis produktu

Tato polyratanová sedací souprava se skládá ze 2 rohových pohovek, 2 středových pohovek, 6 polštářů za záda a 4 podušek na sedáky. Pomůže vám vytvořit stylové posezení na vaší zahradě či terase.Zahradní sedací souprava je zhotovená z klimaticky odolného PE ratanu, takže se snadno čistí, je pevná a vhodná pro každodenní venkovní použití. Ocelové rámy s práškovým nástřikem zajišťují odolnost a stabilitu celé soupravy. Nábytek je také velice lehký a modulární díly soupravy můžete jednoduše kombinovat v různých konfiguracích. Součástí této sady jsou také mimořádně pohodlné, silně polstrované podušky na sedáky a polštáře za záda, které vám umožní užívat si maximálního pohodlí. Polyesterové potahy jsou nenáročné na údržbu a je snadné je sejmout a vyprat. Soupravu je nutno sestavit.Poznámka: Doporučujeme set v dešti, sněhu a mrazu přikrýt, aby vám mohl dobře a co nejdéle sloužit.Barva: černáCelkové rozměry: 280 x 70 x 54 cm (D x Š x V)Materiál: PE ratan + ocelový rám s práškovým nástřikemMateriál podušky: 100% polyesterTloušťka podušky: 6 cmRohová pohovka:Rozměry: 70 x 70 x 54 cm (Š x H x V)Šířka sedáku: 59 cmHloubka sedáku: 59 cmVýška sedáku od země bez podušky: 26 cmStředová pohovka:Rozměry: 70 x 70 x 54 cm (Š x H x V)Šířka sedáku: 70 cmHloubka sedáku: 59 cmVýška sedáku od země bez podušky: 26 cmMontáž nutná: anoBalení obsahuje:1 x pravá rohová pohovka1 x levá rohová pohovka2 x středová pohovka4 x poduška na sedák6 x poduška na opěradlo
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4022393
UPC kód (EAN) 8719883759302
Pozice v kategorii 9423. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 97640. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.