UPOZORNĚNÍ - v pátek 29.10.2021 nebude k dispozici telefonická podpora Memarku – budeme tu pro vás opět v pondělí 1.11.2021.

4U design s.r.o. Teakový konferenční stolek 100 x 60 x 40 cm

Značka: prodejce neuvedl

4U design s.r.o. Teakový konferenční stolek 100 x 60 x 40 cm

Popis produktu

Vkusný a elegantní konferenční stolek je vyroben z menších kmenů a kořenů teakového stromu. Povrch je dohladka vybroušen a bez povrchové úpravy. Tělo stolku z pospojovaných teakových kmenů, stolová deska z částí kořenů.
Teakové dřevo je jedním z nejoblíbenějších pro výrobu zahradního nábytku. Mívá pestrou paletu odstínů hnědé, šedé, někdy i nazelenalé a načervenalé barvy. Díky vysokému obsahu pryskyřic je velmi odolné proti vlivu škůdců a hub. To jej řadí mezi materiály s nejdelší životností používané pro velmi náročné aplikace jako je výroba lodních palub, teras nebo zahradní nábytek.
Teakový nábytek je vyroben z velmi kvalitní dřeviny. Vyznačuje se vysokou trvanlivostí s menšími sklony k sesychání, má vysokou odolnost vůči nepříznivému počasí a svou hustotou dřeva je tvarově stálý. A to vše má teakový zahradní nábytek díky vysokému obsahu přírodního oleje.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Kabrna Nábytek
UCPS kód 2222502
Pozice v kategorii 1719. (v Konferenční stolky)
Pozice v kategorii 62646. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.