Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

5dílná zahradní sedací souprava s poduškami masivní borovice

Značka: prodejce neuvedl

5dílná zahradní sedací souprava s poduškami masivní borovice

Popis produktu

S touto zahradní sedací soupravou můžete v klidu odpočívat a užívat si krásného počasí, povídat si s rodinou a přáteli anebo si na chvilku zdřímnout.Zahradní sedací souprava je vyrobená z masivního borového dřeva, které je pevné a zaručuje výbornou stabilitu. Podušky vám poskytnou maximální pohodlí. Můžete ji navíc zkombinovat s dalšími modulárními segmenty, a vytvořit si tak sedací soupravu přesně podle vašich představ!Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, pravidelně ho čistěte a nenechávejte ho zbytečně venku nechráněný.Čistění: Použijte jemný mýdlový roztokSkladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.Barva: medově hnědáBarva podušky: krémováMateriál: masivní borové dřevo, textil (100% polyester)Rozměry středové/rohové pohovky: 70 x 70 x 67 cm (Š x H x V)Rozměry stolku/podnožky: 70 x 70 x 30 cm (Š x H x V)Rozměry podušky na sedák: 70 x 70 x 8 cm (D x Š x T)Rozměry podušky na opěradlo/područku: 70 x 40 x 8 cm (D x Š x T)Montáž nutná: anoBalení obsahuje:1 x středová pohovka2 x rohová pohovka1 x podnožka1 x stůl4x poduška na sedák5 x poduška na opěradlo/bok
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4015031
UPC kód (EAN) 8720286476857
Pozice v kategorii 5010. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 93972. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.