Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

5dílný set TV skříněk černý s vysokým leskem dřevotříska

Značka: prodejce neuvedl

5dílný set TV skříněk černý s vysokým leskem dřevotříska

Popis produktu

Tyto nástěnné TV skříňky nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti budou nepochybně praktickým i poutavým doplňkem.TV skříňky se připevňují ke zdi a vnesou do vašeho domova nadčasový styl. Jsou ideální pro ukládání a vystavení všech věcí, které si přejete mít hezky po ruce nebo na očích. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem.Barva: černá s vysokým leskemMateriál: dřevotřískaMontáž nutná: anoBalení obsahuje:4 x TV skříňka: 37 x 37 x 37 cm (Š x H x V)1 x TV skříňka: 37 x 37 x 142,5 cm (Š x H x V)
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3997195
UPC kód (EAN) 8720286590287
Pozice v kategorii 1058. (v Obývací stěny)
Pozice v kategorii 67413. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.