Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

5dílný skládací zahradní jídelní set ocel polyratan hnědý

Značka: prodejce neuvedl

5dílný skládací zahradní jídelní set ocel polyratan hnědý

Popis produktu

Tento venkovní ratanový barový set bude skvělým doplňkem do vaší zahrady nebo na terasu. Může být také používán jako jídelní set.Tato barová sada je vyrobena z odolného a vodotěsného PE ratanu, díky čemuž se snadno čistí, je odolná proti opotřebení a je vhodná pro každodenní použití. Stůl a židle mají robustní a odolný ocelový rám s práškovým povrchem. Díky lehké konstrukci se všemi součástmi můžete snadno pohybovat. Barové stoličky mají integrované opěrky nohou, které zvyšují pohodlí při sezení. Stůl a stoličky lze snadno složit, když je nepoužíváte, čímž ušetříte spoustu úložného prostoru.Dodávka zahrnuje 1 skládací barový stůl a 4 skládací židle. Montáž je snadná.Poznámka: Doporučujeme soupravu v dešti, sněhu nebo mrazu přikrýt.Barva ratanu: hnědáMateriál: PE ratan + ocelový rám s práškovým nástřikemRozměry stolu: 60 x 60 x 101 cm (D x Š x V)Rozměry židle: 46 x 58 x 105 cm (Š x H x V)Šířka sedáku: 42 cmHloubka sedáku: 41 cmVýška sedáku od země: 68 cmKaždá židle má integrovanou opěrku nohouSnadná montážDodávka obsahuje: 1 x skládací barový stůl a 4 x skládací barovou židli
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4021657
UPC kód (EAN) 8718475504634
Pozice v kategorii 9092. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 97992. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.