Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

5dílný zahradní jídelní set masivní teakové dřevo

Značka: prodejce neuvedl

5dílný zahradní jídelní set masivní teakové dřevo

Popis produktu

Tato zahradní jídelní sestava z masivního teakového dřeva dodá vašemu venkovnímu prostoru nádech elegance.Nábytek je zhotovený z extrémně odolného teakového tvrdého dřeva, které již prošlo procesem smršťování, bylo uměle vysušené a poté jemně dohladka obroušené. Toto dřevo je oceňované pro svou výjimečnou pevnost a klimatickou odolnost, a proto je zdaleka nejvhodnějším materiálem pro výrobu zahradního nábytku. Teakové dřevo je skvělou volbou, pokud si chcete pořídit zahradní vybavení, které vám vydrží sloužit dlouhá léta.Materiál: jemně broušené teakové tvrdé dřevo, ošetřené lazurou na vodní báziRozměry stolu: 85 x 85 x 75 cm (Š x H x V)Tloušťka stolní desky: 2,2 cmRozměry židle: 61 x 53 x 95 cm (Š x H x V)Šířka sedáku: 50 cmHloubka sedáku: 47 cmVýška sedáku od země: 46 cmMontáž nutná: anoBalení obsahuje:1 x stůl4 x židle
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3995519
UPC kód (EAN) 8720286224205
Pozice v kategorii 1565. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 89814. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.