Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

5dílný zahradní jídelní set s poduškami impregnovaná borovice

Značka: prodejce neuvedl

5dílný zahradní jídelní set s poduškami impregnovaná borovice

Popis produktu

Vdechněte svému bydlení nový estetický půvab s tímto zahradním jídelním setem!Stůl a židle mají elegantní a nadčasový design a jsou vyrobené z impregnovaného borového dřeva, které má dlouhou životnost, je odolné vůči povětrnostním vlivům a šetrné k životnímu prostředí. Soupravu můžete umístit na zahradu nebo na terasu a užívat si se skvělou knihou nebo šálkem kávy. Pevné a odolné podušky ze 100% polyesteru se také dokonale hodí pro vnitřní i venkovní použití a jsou báječně měkké a pohodlné i při dlouhém posezení. Podušky jsou na okrajích kvalitně prošité, takže vám budou sloužit po dlouhá léta. Poduška má také šňůrky, kterými ji můžete snadno připevnit k sedáku. Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.Barva podušky: světle modráMateriál: impregnované borové dřevo, textil (100% polyester)Rozměry stolu: 150 x 87 x 80 cm (D x Š x V)Rozměry židle: 60 x 58 x 86 cm (D x Š x V)Rozměry podušky: 50 x 50 x 7 cm (D x Š x T)Montáž nutná: anoBalení obsahuje:1 x stůl4 x židle4 x poduška
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4010923
UPC kód (EAN) 8720286301401
Pozice v kategorii 2782. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 91124. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.