Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

6dílná zahradní sedací souprava s poduškami masivní akácie

Značka: prodejce neuvedl

6dílná zahradní sedací souprava s poduškami masivní akácie

Popis produktu

Tato zahradní sedací souprava dokonale kombinuje funkčnost a styl a je perfektním místem, kde můžete v pohodlí odpočívat a užívat si krásného počasí, na chvilku si zdřímnout nebo si povídat s rodinou a přáteli.Zahradní nábytek je vyrobený z masivního akáciového dřeva, takže se snadno čistí, hodně toho vydrží a je vhodný pro každodenní použití. Navíc má pevnou konstrukci a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Stůl je ideální pro servírování občerstvení a odkládání nápojů na dosah ruky. Přiložené podušky mají potah ze 100% polyesteru a hustou vycpávku, zajistí vám proto měkké a příjemné posezení. Sedací souprava má lehký a modulární design, je tedy zcela flexibilní a dá se bez námahy přesouvat tak, aby zapadla do každého prostředí. Můžete ji také zkombinovat s dalšími dílčími segmenty, a vytvořit si tak vlastní zahradní soupravu podle vašich představ!Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.Barva podušky: tmavě šedáMateriál: masivní akáciové dřevo s olejovou povrchovou úpravou, textil (100% polyester)Rozměry rohové pohovky: 68,5 x 68,5 x 62 cm (Š x H x V)Rozměry středové pohovky: 66 x 68,5 x 62 cm (Š x H x V)Rozměry stolu: 68,5 x 68,5 x 24 cm (Š x H x V)Tloušťka podušky: 10 cmMontáž nutná: anoBalení obsahuje:4 x rohová pohovka1 x středová pohovka1 x stůl5 x poduška na sedák9 x polštář za záda
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3995122
UPC kód (EAN) 8720286209875
Pozice v kategorii 1199. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 89043. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.