Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

6dílná zahradní sedací souprava šedé podušky masivní teak

Značka: prodejce neuvedl

6dílná zahradní sedací souprava šedé podušky masivní teak

Popis produktu

Tato zahradní sedací souprava zaujme svým laťkovým designem a v kombinaci s měkkými poduškami představuje perfektní doplněk na vaši zahradu, terasu nebo dvorek. Pomůže vám vytvořit příjemné venkovní posezení, kde se dobře povídá s rodinou a přáteli nebo relaxuje na sluníčku.Nábytek je zhotovený z extrémně odolného teakového dřeva, které je dobře vyzrálé, vysušené v peci a poté jemně a dohladka obroušené. Toto tvrdé dřevo je oceňované pro svou výjimečnou pevnost a klimatickou odolnost, a proto je jedním z nejoblíbenějších materiálů pro výrobu zahradního nábytku. Je to skvělá volba, pokud si chcete pořídit zahradní výbavu, která vám bude sloužit dlouhá léta. Broušený povrch se snadno čistí vlhkým hadříkem. Silně polstrované sedáky a opěradla přispívají k maximálnímu pohodlí, stejně jako přiložená opěrka nohou. Stolek je ideální pro odkládání nápojů a jídla.Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.Barva podušek: šedáMateriál: jemně obroušené teakové tvrdé dřevo ošetřené lazurou na vodní bázi, textil (100% polyester)Rozměry rohové pohovky: 66 x 66 x 60 cm (Š x H x V)Rozměry středové pohovky: 63 x 66 x 60 cm (Š x H x V)Rozměry stolku: 63 x 63 x 30 cm (Š x H x V)Rozměry podnožky: 62,5 x 62,5 x 30 cm (Š x H x V)Tloušťka podsedáku: 5 cmTloušťka polštáře za záda: 15 cmMontáž nutná: anoBalení obsahuje:2 x rohová pohovka2 x středová pohovka1 x stůl1 x podnožka5 x poduška na sedák6 x poduška na opěradlo
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3992158
UPC kód (EAN) 8720286704158
Pozice v kategorii 590. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 88325. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.