Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

6dílná zahradní sedací souprava taupe podušky borovice

Značka: prodejce neuvedl

6dílná zahradní sedací souprava taupe podušky borovice

Popis produktu

Na této dřevěné zahradní sedací soupravě si můžete skvěle odpočinout, užívat si krásného počasí, zdřímnout si nebo si povídat s rodinou či přáteli. Sada zahradních pohovek má nadčasový design z palet, který do vašeho venkovního bydlení vnese rustikální kouzlo.Sedací souprava je vyrobená z impregnovaného borového dřeva, takže toho hodně vydrží, výborně vzdoruje klimatickým vlivům a je šetrná k životnímu prostředí. Navíc má pevnou konstrukci a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Měkké podušky zajišťují extra pohodlí.Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.Barva podušky: taupeMateriál: impregnované borové dřevo, textil (100% polyester)Rozměry stolku: 60 x 60 x 36,5 cm (D x Š x V)Rozměry středové pohovky: 60 x 64 x 70 cm (D x Š x V)Rozměry rohové pohovky: 64 x 64 x 70 cm (Š x H x V)Šířka sedáku: 60 cmHloubka sedáku: 60 cmVýška sedáku od země: 36 cmRozměry podušky na sedák: 60 x 60 x 6 cm (Š x H x V)Rozměry podušky na opěradlo: 60 x 38 x 13 cm (Š x H x V)Rozměry boční podušky: 55,5 x 38 x 13 cm (Š x H x V)Montáž nutná: anoBalení obsahuje:1 x stůl2 x středová pohovka3 x rohová pohovka5 x poduška na sedák5 x poduška na opěradlo3 x boční poduška
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4011082
UPC kód (EAN) 8720286324240
Pozice v kategorii 2912. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 91647. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.