Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

6dílný paraván/treláž masivní jedlové dřevo 242,5 x 180 cm

Značka: prodejce neuvedl

6dílný paraván/treláž masivní jedlové dřevo 242,5 x 180 cm

Popis produktu

Tato vnitřní/venkovní dělicí stěna, kterou lze také použít jako treláž, funguje jako dokonalá podpora rostlin a poskytuje jim dostatečný prostor pro jejich růst.Treláž je vyrobená z masivního jedlového dřeva, takže je odolná a vhodná i pro venkovní použití. Poskytuje kvalitní oporu pro růže a další popínavé rostliny. Můžete ji využít také jako paraván a vytvořit pocit soukromí a pohodlí. Tuto dřevěnou zástěnu lze navíc složit, aby se ušetřilo místo, když se nepoužívá.Vezměte prosím na vědomí, že dřevo je přírodní produkt, a může tak vykazovat jisté nedokonalosti.Materiál: masivní jedlové dřevoRozměry: 242,5 x 180 cm (Š x V)Tloušťka: 2 cmMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3987880
UPC kód (EAN) 8720286452646
Pozice v kategorii 979. (v Paravány)
Pozice v kategorii 62837. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.