Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

7dílný zahradní jídelní set hnědý

Značka: prodejce neuvedl

7dílný zahradní jídelní set hnědý

Popis produktu

Vdechněte svému bydlení nový estetický půvab s tímto zahradním jídelním setem!Jídelní stůl je zhotovený z masivního akáciového dřeva s olejovaným povrchem, takže je stabilní, odolný a nenáročný na údržbu. Zahradní židle mají rám z práškově lakované oceli, opletený PE ratanem, který výborně vzdoruje klimatickým vlivům. Dlouho vám proto vydrží a snadno je očistíte. Jídelní židle mají také lehkou konstrukci a lze je stohovat, aby vám zbytečně nepřekážely, když je zrovna nepoužíváte.Poznámka: Doporučujeme jídelní set za deště, sněhu a mrazu přikrýt, aby vám dobře sloužil co nejdéle.Stůl:Materiál: masivní akáciové dřevo s povrchovou olejovou úpravouRozměry: 150 x 90 x 74 cm (D x Š x V)Židle:Barva: hnědáMateriál: PE (polyethylenový) ratan, práškově lakovaná ocelRozměry: 55,5 x 53,5 x 95 cm (Š x H x V)Šířka sedáku: 34 cmHloubka sedáku: 43 cmVýška sedáku od země: 44 cmVýška područek od země: 64 cmMontáž nutná: anoBalení obsahuje:1 x stůl6 x židle
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4011298
UPC kód (EAN) 8720286338322
Pozice v kategorii 3110. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 91555. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.