Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

8dílná zahradní sedací souprava s poduškami černá polyratan

Značka: prodejce neuvedl

8dílná zahradní sedací souprava s poduškami černá polyratan

Popis produktu

Odpočiňte si a užijte si volný čas na této módní zahradní sedací soupravě z polyratanu! Jedná se o skvělou volbu, kde si budete moct oddechnout po hektickém dni.Pevný a lehký rám: Tato sedací souprava na terasu má robustní rám z práškově lakované oceli a chromované plastové nožky, které jsou velmi odolné. Vzhledem k lehké konstrukci se tato souprava snadno přemisťuje.Voděodolný materiál: Zahradní sedací souprava je vyrobena z voděodolného materiálu, takže skvěle odolává vlhkosti a deštivému počasí. V případě potřeby jí můžete také snadno očistit vlhkým hadříkem.Modulární design: Modulární design umožňuje vytvářet různá uspořádání a kombinovat soupravu s dalšími modulárními segmenty podle vašich představ.Pohodlné podušky: Silně polstrované a odnímatelné podušky poskytují optimální pohodlí při vašem venkovním posezení.Poznámka:Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, pravidelně ho čistěte a nenechávejte ho zbytečně venku nechráněný.Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.Barva: černáBarva podušky/polštáře: krémováMateriál pohovky: PE ratan, práškově lakovaná ocel, plastMateriál stolku: PE ratan, práškově lakovaná ocel, plast, skloMateriál podušky/polštáře: textil (100% polyester)Stůl:Rozměry: 60 x 60 x 30 cm (D x Š x V)Rohová pohovka:Rozměry: 70 x 70 x 60,5 cm (D x Š x V)Hloubka sedáku: 63 cmVýška sedáku od země: 30 cmRozměry podušky na sedák: 63 x 63 x 6 cm (D x Š x T)Rozměry polštáře za záda: 63/53 x 40,5 cm (D x Š)Středová pohovka:Rozměry: 70 x 70 x 60,5 cm (D x Š x V)Hloubka sedáku: 63 cmVýška sedáku od země: 30 cmRozměry podušky na sedák: 70 x 63 x 6 cm (D x Š x T)Rozměry polštáře za záda: 70 x 40,5 cm (D x Š)Montáž nutná: anoBalení obsahuje:1x stůl4 x rohová pohovka3 x středová pohovka7 x poduška na sedák11 x polštář za záda
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4020828
UPC kód (EAN) 8720286991671
Pozice v kategorii 8634. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 97104. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.