Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

8dílná zahradní sedací souprava s poduškami polyratan šedá

Značka: prodejce neuvedl

8dílná zahradní sedací souprava s poduškami polyratan šedá

Popis produktu

Užijte si s rodinou a přáteli relax na čerstvém vzduchu na této polyratanové zahradní sedací soupravě s poduškami!Modulární design: Tento design umožňuje vytvářet různá uspořádání a kombinovat soupravu s dalšími modulárními segmenty podle vašich představ!Prémiový materiál: Sedací souprava na terasu je vyrobená z voděodolného PE ratanu, takže toho hodně vydrží a je vhodná pro každodenní venkovní používání.Pevný rám: Tato zahradní sedací souprava má robustní rám z práškově lakované oceli a chromované plastové nožky, které jsou velmi odolné. Vzhledem k lehké konstrukci se snadno přemisťuje.Pohodlné podušky: Silně polstrované a odnímatelné podušky jsou vyrobené z látky, navíc jsou krásně měkké na dotek a poskytnou vám mimořádný komfort.Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, pravidelně ho čistěte a nenechávejte ho zbytečně venku nechráněný. Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok. Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.Barva: šedáBarva podušky: antracitováMateriál: PE ratan, práškově lakovaná ocel, plastMateriál podušky/polštáře: textil (100% polyester)Rohová pohovka:Rozměry: 70 x 70 x 60,5 cm (D x Š x V)Hloubka sedáku: 63 cmVýška sedáku od země: 30 cmRozměry podušky na sedák: 63 x 63 x 6 cm (D x Š x T)Rozměry velkého/malého polštáře za záda: 63/53 x 40,5 cm (D x Š)Středová pohovka:Rozměry: 70 x 70 x 60,5 cm (D x Š x V)Hloubka sedáku: 63 cmVýška sedáku od země: 30 cmRozměry podušky na sedák: 70 x 63 x 6 cm (D x Š x T)Rozměry polštáře za záda: 70 x 40,5 cm (D x Š)Podnožka:Rozměry: 70 x 70 x 30 cm (D x Š x V)Rozměry podušky na sedák: 70 x 70 x 6 cm (D x Š x T)Montáž nutná: anoBalení obsahuje:3 x rohová pohovka4 x středová pohovka1 x podnožka8x poduška na sedák10x polštář za záda
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4020444
UPC kód (EAN) 8720286985656
Pozice v kategorii 8234. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 95997. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.