Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

9dílná zahradní sedací souprava s poduškami červená

Značka: prodejce neuvedl

9dílná zahradní sedací souprava s poduškami červená

Popis produktu

S touto zahradní sedací soupravou můžete v klidu odpočívat a užívat si krásného počasí, povídat si s rodinou a přáteli anebo si na chvilku zdřímnout.Zahradní sedací souprava je vyrobená z masivního borového dřeva, které je pevné a zaručuje výbornou stabilitu. Podušky vám poskytnou maximální pohodlí. Můžete ji navíc zkombinovat s dalšími modulárními segmenty, a vytvořit si tak sedací soupravu přesně podle vašich představ!Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.Barva podušky: červenáMateriál: impregnované borové dřevo, textil (100% polyester)Rozměry stolku: 60 x 60 x 36,5 cm (D x Š x V)Rozměry středové pohovky: 60 x 64 x 70 cm (D x Š x V)Rozměry rohové pohovky: 64 x 64 x 70 cm (Š x H x V)Rozměry podušky na sedák: 60 x 60 x 6 cm (D x Š x T)Rozměry podušky na opěradlo: 60 x 38 x 13 cm (D x Š x T)Rozměry boční podušky: 55,5 x 38 x 13 cm (D x Š x T)Montáž nutná: anoBalení obsahuje:1 x stůl4 x středová pohovka4 x rohová pohovka8 x poduška na sedák8 x poduška na opěradlo4 x boční poduška
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4011137
UPC kód (EAN) 8720286325421
Pozice v kategorii 2967. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 91703. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.