Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

9dílná zahradní sedací souprava šedé podušky masivní borovice

Značka: prodejce neuvedl

9dílná zahradní sedací souprava šedé podušky masivní borovice

Popis produktu

S touto zahradní sedací soupravou můžete v klidu odpočívat a užívat si krásného počasí, povídat si s rodinou a přáteli anebo si na chvilku zdřímnout.Zahradní sedací souprava je vyrobená z masivního borového dřeva, které je pevné a zaručuje výbornou stabilitu. Podušky vám poskytnou maximální pohodlí. Pohovku můžete navíc zkombinovat s dalšími modulárními segmenty, a vytvořit si tak sedací soupravu přesně podle vašich představ!Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.Čistění: Použijte jemný mýdlový roztokSkladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.Barva podušek: šedáMateriál: masivní borové dřevo, textil (100% polyester)Rozměry rohové pohovky: 63,5 x 63,5 x 62,5 cm (Š x H x V)Rozměry středové pohovky: 63,5 x 63,5 x 62,5 cm (Š x H x V)Rozměry podnožky/stolku: 63,5 x 63,5 x 28,5 cm (Š x H x V)Rozměry podušky na sedák: 60 x 60 x 5 cm (D x Š x T)Rozměry podušky na opěradlo: 60 x 32 x 5 cm (D x Š x T)Montáž nutná: anoBalení obsahuje:2 x rohová pohovka6 x středová pohovka1 x podnožka/stolek9 x poduška na sedák10 x poduška na opěradlo
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4019072
UPC kód (EAN) 8720286860960
Pozice v kategorii 7029. (v Zahradní sestavy)
Pozice v kategorii 95535. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.