Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Adapter CL S27 Tributo, 3v1, výsuvný kabel, 4,8A, šedá

Značka: prodejce neuvedl

Adapter CL  S27 Tributo, 3v1, výsuvný kabel, 4,8A, šedá

Popis produktu

Nabíječka do auta s konektorem USB a výsuvným kabelem se třemi koncovkami. Umožňuje okamžité doplnění energie ve třech zařízeních současně. Navinutý kabel se třemi koncovkami - umožňuje nastavit požadovanou délku podle vašich potřeb. Díky třem koncovkám: Lightning, microUSB, USB-C můžete nabíjet tři zařízení současně. Nabíječka má navíc konektor USB-A, který umožňuje napájet další zařízení. Malý, kompaktní design usnadňuje přepravu a skladování výrobku, když se nepoužívá. Nabíječka je vyrobena z ABS a PC, je odolná proti poškození a zaručuje bezpečné používání. Specifikace: Materiál: Materiál: ABS + PC, nástřik šetrný k životnímu prostředí. Délka kabelu: ve vytaženém stavu - 65 cm, smotaný - 17 cm Konektory: - kabel je vybaven konektorem pro připojení k síti: USB-A Kabel: vestavěný kabel se třemi koncovkami: Lightning, microUSB, USB-C. Vstup: 12-24V Maximální nabíjecí výkon: 5 V / 4,8 A (5 V / 2,4 A - jeden port) Velikost: 83 mm x 41 mm Hmotnost: 57 g
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce HOCO
UCPS kód 4009534
UPC kód (EAN) 6931474735577

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.