Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

ADBL Glass Cleaner-čistič oken 1000ml

Značka: prodejce neuvedl

ADBL Glass Cleaner-čistič oken 1000ml

Popis produktu

Čistič oken ADBL Glass Cleaner:Účinný čistič oken a zrcátek od ADBL. Oproti konkurenci obsahuje velmi malé množství alkoholu, který byl nahrazen netoxickými rozpouštědly. Nechává sklo dokonale odmaštěné a beze šmouh. Neobsahuje fosfáty a amoniak.Jak používat ADBL Glass Cleaner Přípravek nepoužívejte na přímých slunečních paprscích.K aplikaci použijte mikrovláknové utěrky vhodné pročištění oken.Doporučujeme mít k dispozici utěrky dvě - jednu na aplikaci přípravku a druhou na finální rozleštění.Přípravek nastříkejte na okno nebo na utěrku a rozetřete.Následně suchou částí utěrky, nebo druhou utěrkou přípravek rozleštěte. A to je vše, okno bude krásně čisté a beze šmouh.V případě, že jsou utěrky po použití špinavé, doporučujeme je vyprat, ideálně v pracím prostředku na mikrovláknové utěrky.   
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce ADBL
UCPS kód 3623603
UPC kód (EAN) 5902729000451
Pozice v kategorii 802. (v Autokosmetika a chemie)
Pozice v kategorii 892. (v Auto-moto)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.