AMERICAN TOURISTER Take2Cabin Lifestyle 14.1" Triangle print/Black černá, polyester

Značka: prodejce neuvedl

AMERICAN TOURISTER Take2Cabin Lifestyle 14.1" Triangle print/Black černá, polyester

Popis produktu

Tento volnočasový batoh byl navržen v duchu módních trendů a zároveň tak, aby splňoval kritéria většiny leteckých společností pro příruční zavazadlo. Primárně je tento batoh určen k přenášení notebooku až do velikosti 14.1" (35,6 cm) pro který je určena speciální kapsa na zip na zádové straně. Přední stěna batohu je opatřena dvoucestným zipem, který se v případě nutnosti dá uzamknout visacím zámkem, který není součástí batohu. Nechybí ani poutko pro přenášení v ruce, které je velmi vkusně součástí horní strany batohu, kde se nachází i menší kapsa na zip na drobnosti (brýle, peněženka, atd.).


Boční stěny batohu jsou opatřeny stahovacími popruhy. Do hlavního prostoru batohu se dá velice jednoduše dostat dvoucestným zipem na přední straně, či hlavním dvoucestným zipem, který umožňuje otevřít batoh tak, že se odklopí celá zádová část.


Hodnocení Kufrlandu: 


 

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce AMERICAN TOURISTER
UCPS kód 1225794
UPC kód (EAN) 5400520020512

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2020

Poski.com Poski.com s.r.o.