Ametyst surový - kámen duchovní očisty a čistoty, 68gr

Značka: prodejce neuvedl

Ametyst surový - kámen duchovní očisty a čistoty, 68gr

Popis produktu

Surový ametyst vhodný například pro použití pro přípravu ametystové vody, k dekoraci, na noční stolek nebo do sbírky. Kamínek je jemně ohlazený, nehrozí tedy pořezání o ostré hrany a je tedy velmi příjemný do dlaně. 
Rozměry: cca 56 x 39 x 23mmHmotnost: cca 68gr Země původu: Brazílie 
Domů vám přijde přesně ten kousek, který vidíte na fotografiích.
 
Ametyst je především kámen duchovní čistoty a meditace. Vše pozemské, vyjádřené v jeho fialové barvě červení, ohněm smyslu a životodárné síly, postupuje modří duchovního života. Takto se stává kámen mostem mezi Zemí a Nebem, mezi duší a duchovnem. Svou harmonickou září současně uvádí do rovnováhy i v nižší rovině naši mysl a cit. Ametyst je také symbolem proměny, reprezentuje proces alchymie a otvírá mnohá tajemství života, aniž bychom jim mohli pouhým rozumem porozumět. Ametyst je kámen inspirace, obohacuje naši meditaci nadosobní láskou, podporuje v nás obětavost a nezištnost. Otvírá náš myšlenkový svět novým idejím, tvořivé inspiraci a intuici, vnáší světlo do nejasných problémů, které nám brání ve vývoji.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3778880

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.