Apple iPhone 12 Pro 128GB modrý

Značka: prodejce neuvedl

Apple iPhone 12 Pro 128GB modrý

Popis produktu

Skokan roku. 5G. A14 Bionic. Úplně nový design. Ceramic Shield. LiDAR skener. Profesionální fotosoustava optimalizovaná pro focení při slabém světle.

Menší rámeček, větší displej
Displeje jsou ještě větší
Nově v iPhone 12 Pro Max 6,7palcový Super Retina XDR displej a v iPhone 12 Pro 6,1palcový Super Retina XDR displej.
Skla puknout závistí. Ceramic Shield je pevnější než jakékoli sklo na smartphonu
Špičková odolnost IP68. Ostatní telefony šlapou vodu
Čtyři famózní barvy. Tichomořsky modrá, zlatá, stříbrná a grafitově šedá
Ultrarychlý bezdrát. Ahoj, tady 5G.
Díky 5G teď iPhone zvládá ještě rychlejší mobilní připojení a podává lepší výkon v zahlcených sítích. Takže si teď na cestách můžeš stahovat ohromné soubory nebo streamovat HDR filmy ve vysoké kvalitě. Bez. Jakéhokoli. Zadrhávání. A protože má iPhone víc 5G pásem než jiné smart­phony, připojí se k 5G na víc místech. Strhující rychlost navíc otvírá prostor neskutečným možnostem budoucích aplikací.

A14 Bionic
Jediné, co snese srovnání, je náš loňský čip.
A14 Bionic je první čip na trhu, který se vyrábí 5nanometrovou technologií, takže se šířka jeho vyspělých komponent měří doslova v atomech. O čtyřicet procent víc tranzistorů zvyšuje rychlost a zároveň účinnost, což se projevuje na výborné výdrži baterie. A nový ISP zvládá nahrávání ve formátu Dolby Vision – to nedokáže žádná profesionální filmařská kamera, natožpak jiný telefon.

O generace napřed. Oproti jakémukoli čipu v kterémkoli smartphonu.
Technologie LiDAR
Snímá povrch Marsu. A teď i tvého obýváku.
Technologii LiDAR použije NASA při příštím přistání na Marsu. iPhone 12 Pro používá LiDAR skener k měření, jak dlouho trvá světelnému paprsku dorazit k objektu a odrazit se zpátky. Vytváří tak hloubkovou mapu jakéhokoli prostoru. A protože je ultrarychlý a naprosto přesný, můžou teď AR aplikace proměnit tvůj pokoj v realistický deštný prales nebo ukázat, jak ti budou slušet nové kecky.

Technologie, kterou NASA používá k přistání na Marsu
Hloubková mapa v řádu nanosekund
Profesionální fotosoustava
Nový den pro noční režim.
Noční režim teď funguje i na širokoúhlém a ultraširokoúhlém fotoaparátu. A dělá ještě hezčí záběry při slabém světle. LiDAR umožňuje dělat v nočním režimu i krásné portréty. Aširokoúhlý fotoaparát zachycuje o 27 procent víc světla, takže jím ve dne i v noci uděláš detailněji vykreslené a ostřejší fotky.

Širokoúhlý fotoaparát se clonou f/1,6 zachycuje o 27 % víc světla
Nový 7členný širokoúhlý objektiv zaručuje ostré podání celého záběru
Nová OIS stíhá 5 000 úprav za sekundu
LiDAR zrychluje automatické zaostřování při slabém světle až na šestinásobek
iPhone 12 Pro Max. Fotoaparátus maximus.
Větší iPhone má profesionální fotosoustavu ve skutečně vrcholné formě. O 47 procent větší snímač a větší pixely umožňují širokoúhlému fotoaparátu zachycovat o poznání víc světla. Nová optická stabilizace obrazu (OIS) teď místo celého fotoaparátu stabilizuje jenom snímač, takže i v pohybu fotíš ostře. A novým 65mm teleobjektivem si ještě víc přiblížíš portréty.

O 87 % lepší fotky při slabém světle
5× rozsah optického zoomu
Větší, 1,7µm pixely
Nová optická stabilizace obrazu s posuvem snímače
Portréty, které vyjdou i v noci.
Portréty v nočním režimu na širokoúhlém fotoaparátu vycházejí s živými barvami a krásným efektem bokeh, který zdůrazňuje nasvětlené budovy, pouliční světla – zkrátka jakékoli světlo v pozadí. I s jedním malým zdrojem světla dokáže LiDAR a náš A14 Bionic vykreslit každý vzor a texturu v popředí spolu s realistickými barvami po celém pokoji. Deep Fusion se aktivuje při focení v mírném přítmí. Neural Engine analyzuje pixel po pixelu různé expozice, aby vytáhl neskutečné detaily v pohledu skrz lupu, na pokožce ženy i na stěně.

Vyladěný portrétní režim.
Strojové učení na iPhonu 12 Pro dokáže focený subjekt ještě líp oddělit od pozadí. A tvůrčí nástroje umožňují upravit rozostření pozadí a osvětlení obličeje.

Víc detailů. Než řekneš AI.
Smart HDR 3 automaticky vylepšuje světlá místa, stíny a obrysy. I na snímku za poledního slunce jsou vidět detaily na tváři a stíny, které postupně přecházejí až v temně černou. Smart HDR 3 zachytí kouzlo zlaté hodinky do posledního detailu, vytáhne všechny textury skály, a přitom věrně vystihne jemné tóny modré oblohy. Smart HDR 3 správně vystihne rovnováhu bílé a mořská pěna si dokonale zachovává tvar a ostrost, i když se všechno odehrává v pohybu. Smart HDR 3 používá strojové učení nejen na tváře, ale i na rozpo­znávání scén. Takže dokáže vykreslit trhliny v půdě a nerovnosti na povrchu kopce, aniž by se zvýraznil šum na obloze.

Foceno iPhonem 12 Pro Max.
2,5× optický zoom na 65mm teleobjektivu tě vezme blíž k focenému objektu. Větší pixely širokoúhlého fotoaparátu pomáhají zachytit složité vzory, jemné textury a neskutečné detaily – i při focení bez přisvícení. Barvy jsou mimořádně věrné prakticky v jakémkoli světle, ať už se podíváš na průsvitný červený závoj, nebo na saturované neony na průčelí restaurace.

Nahrávání Dolby Vision 60krát víc barev. Nesčetněkrát větší podívaná.
Vůbec první fotoaparát, co natáčí v Dolby Vision
iPhone 12 Pro přechází z 8bitového na 10bitové HDR nahrávání videa. Zachycováním 700 miliónů barev dosahuje daleko realističtějšího obrazu. Navíc nahrává v Dolby Vision, formátu filmových studií. Video v Dolby Vision můžeš i upravovat a díky AirPlay si jeho kvalitu užít i na velké obrazovce.

Teď je každá noc filmová.
Větší snímač širokoúhlého fotoaparátu vytáhne ze stínů víc detailů. A se stativem poprvé můžeš zachycovat i dramatická časosběrná videa v nočním režimu. Takže nejen sledování filmů, ale i jejich natáčení se teď snadno protáhne dlouho do noci.

O 87 % lepší video při slabém světle na iPhonu 12 Pro Max
Nový ISP s vylepšeným potlačováním šumu pro víc detailů
TrueDepth

Skončila doba temna pro noční selfie.
Přední fotoaparát už taky umí noční režim s věrnými detaily a přirozenými barvami při slabém světle. A TrueDepth fotoaparát zvládá i Deep Fusion, Smart HDR 3 a nahrávání v Dolby Vision. Takže ti to bude slušet v každém světle.

Super Retina XDR displej. Přetéká pixely.
Jak vylepšit náš nejjasnější displej? Zvětšením jeho plochy. Nový design s rovnými hranami a flexibilní OLED panel nám umožnily dostat barvy, jas a kontrast obrazovky na samotnou hranu.

až 1200 nitů vrcholný jas pro HDR fotky a videa
2 000 000:1 kontrastní poměr pro temnou černou a jasnou bílou
Víc než 3,4 miliónu pixelů na iPhonu 12 Pro Max, zdaleka nejvíc ze všech iPhonů.

Okamžitá přitažlivost.
Jednotlivé kousky k sobě magneticky přilnou a kouzelně drží pohromadě.

Přichytíš a jdeš.
Přicvakni kryt, peněženku nebo obojí. (Peněženka je odstíněná, takže se nemusíš bát uložit do ní platební karty.

Turbo. Nabito.
Magnety se pokaždé dokonale zarovnají, proto se můžeš spolehnout na rychlejší bezdrátové nabíjení.

iOS 14
Vem to zkratkou.
iOS 14 je nabitý zkratkami, které tě dostanou přesně k tomu, co chceš. Právě když ch
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Apple
UCPS kód 2008395
UPC kód (EAN) 0194252038468
Pozice v kategorii 16. (v Smartphony)
Pozice v kategorii 11214. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.