ATEN PHANTOM-S™ (Konvertor pro klávesnici a myš - PS4 / PS3/ Xbox 360/ Xbox One)

Značka: prodejce neuvedl

ATEN PHANTOM-S™ (Konvertor pro klávesnici a myš - PS4 / PS3/ Xbox 360/ Xbox One)

Popis produktu

PHANTOM-S efktivně zvyšuje rychlost zamíření v FPS střílejících hrách , nabízí nejlepší FPS herní zážitek.

Nejdou vám dobře FPS hry na herní konzoli ? Nemůžete zamířit a vystřelit dostatečně rychle a přesněji ? PHANTOM-S je odpověď pro hráče kteří jsou přesyceni nevýhodnými a nemotorně pomalými ovladači.

PHANTOM-S je speciálně navržen aby pomáhal hráči v FPS hrách na herních konzolích.
Můžete opustit konvenční gamepad a tešit se na hladké ovládání, zvýšenou přesnost a nepřetržitou palbu z PC klávesnice a myši pro FPS hry na herních konzolích.
PHANTOM-S Přijetím ACT (Agile Control Translator)hrdě vyvinutý společností ATEN. Naše technologie umožňuje plynulé pohyby myši, rozšířené continuální střílení s přesností, rovnoměrné směrování které zlepšuji hru.
PHANTOM-S vám umožní stát se vynikajím FPS hráčem s příspůsobenou klávesnicí a myší - Ať už jste profesionální PC hráč nebo hráč na herní konzoli.

FPS Herní zážitek jako na PC - rychlí a přesný
Jedinečná technologie PHANTOM-S vám umožní hrát PS4, PS3, Xbox 360 a Xbox One hry s drátovou nebo bezdrátovou klávesnicí a myší. Oba jsou plně přizpůsobilitelné a poskytují více pohodlné plynulé hraní při porovnání s běžnými analogovými gamepady. Hraní s PHANTOM-S nabízí uspokojující zážitek rychlého míření a přesnou střelbu.
Pravidelné aktualizace firmware softwaru .
PHANTOM-S poskytuje software pro rychlou konnfiguraci mapování mezi klávesnice/myši a konvenčním gampadem podle osobních preferencí.
Makra mohou být nastavena tak že stiskem jediné klávesy se může provádět konkrétní instrukce běžně vyžadující několik kombinací kláves.
Aten poskytuje pravidelné PHANTOM-Saktualizace softwaru které poskytují nové funkce a vlastnosti , zlepšují hru a podporují nové generace herních konzolí jako je PS4 a Xbox one .

Obsah balení

1x PHANTOM S
2x USB A na mini USB B kabely
1x Nastavovací kabel
1x Uživatelské instrukce
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce ATEN
UCPS kód 51379
UPC kód (EAN) 4719264644115
Pozice v kategorii 1. (v Převodníky/přepínače datových signálů)
Pozice v kategorii 3678. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2020

Poski.com Poski.com s.r.o.