Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Balkonová zástěna taupe 90 x 400 cm HDPE

Značka: prodejce neuvedl

Balkonová zástěna taupe 90 x 400 cm HDPE

Popis produktu

Za naší balkonovou zástěnou z HDPE si budete moci při odpočinku či opalování na balkóně užívat soukromí.Balkonová zástěna je vyrobená z HDPE (polyethylenu s vysokou hustotou) a nepodléhá plísním ani UV záření. Speciální „otevřená“ struktura její látky umožňuje průchod větru, takže vám nic nebrání vychutnat si na balkóně osvěžující vánek. Plachtu k balkónu snadno připevníte za pomoci hliníkových oček a přiloženého lanka.Barva: taupeMaterial: 100% HDPE (vysokohustotní polyetylen)Velikost: 90 x 400 cm (D x Š)Hustota materiálu: 160 g/m2Propouští vítr i voduProdyšný HDPE, odolný vůči UV záření a plísnímHliníkové kroužkySoučástí balení je i 12 m PE lanaMontáž nutná: ne
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3977443
UPC kód (EAN) 8720286095249
Pozice v kategorii 1510. (v Slunečníky a markýzy)
Pozice v kategorii 84064. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.