Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Bambusové koupelnové předložky 4 ks 60 x 90 cm hnědé

Značka: prodejce neuvedl

Bambusové koupelnové předložky 4 ks 60 x 90 cm hnědé

Popis produktu

Tato bambusová koupelnová předložka promění vaši koupelnu v přírodní lázně. Můžete ji také použít jako rohožku, která se stane stylovým a k životnímu prostředí šetrným doplňkem každého interiéru.Bambus je ideálním materiálem pro použití v koupelně, protože vůbec neabsorbuje vodu, a zároveň je velmi rezistentní a odolný proti poškrábání. Předložka je rovněž hygienická, neboť se dá snadno a rychle očistit vlhkým hadříkem.Elegantní koupelnová předložka má lakovanou povrchovou úpravu, jež jí pomáhá zachovat si původní barvu a přitom usnadňuje její čištění. Jelikož má spodní stranu vyrobenou z neklouzavého latexu, zůstane na místě i na kluzké koupelnové podlaze. Potřebujete-li koupelnovou předložku uskladnit, stačí ji jednoduše srolovat.Dopřejte své koupelně přírodní dotek s touto bambusovou rohoží. Balení obsahuje 4 koupelnové předložky.Barva: hnědáMateriál: bambusový povrch + latexová spodní stranaRozměry: 60 x 90 cm (Š x D)Šířka bambusových pásků: 17 mmPovrchová úprava: lakBalení obsahuje 4 koupelnové předložkyMateriál: Polyester: 100%
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3962898
UPC kód (EAN) 8719883762401
Pozice v kategorii 36. (v Koupelnové předložky)
Pozice v kategorii 77786. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.