Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Bambusový koš na prádlo šedý

Značka: prodejce neuvedl

Bambusový koš na prádlo šedý

Popis produktu

Tento ekologicky šetrný bambusový koš na prádlo je ideálním doplňkem do každé domácnosti. Pomůže vám uklidit špinavé oblečení, abyste se na něj nemuseli dívat, a zároveň zapůsobí i jako půvabná dekorace.Vnitřní výstelka je ušitá z tkané látky, která nepohlcuje vlhkost ani zápachy. Navíc se dá vytáhnout, což vám umožní šikovně přesunout prádlo do pračky. Koš má velký objem, nabídne vám tedy spoustu místa na třídění a ukládání oblečení. Můžete ho také bez námahy přesouvat za praktické rukojeti. Bambusový box lze jednoduše rozebrat a složit pro snadné skladování. Jedná se o perfektní řešení pro organizaci věcí v obývacím pokoji, koupelně nebo ložnici. Multifunkční koš vám přijde vhod i ke schovávání dětských hraček. Vezměte prosím na vědomí, že skutečná barva koše na prádlo se může lehce lišit od barvy produktu na fotografiích.Barva: šedáMateriál: bambus, tkaná látkaRozměry: 40 x 30 x 60 cm (Š x H x V)Tvar: obdélníkovýS odnímatelnou textilní vložkouVíko s rukojetíRukojeť na každé straněŠetrné k příroděVšestranné úložné řešeníLehký a přenosnýMožné složit pro snadné skladováníVelký objem pro ukládání a třídění oblečeníUpozorňujeme, že náš koš na prádlo má otevřené dnoMontáž nutná: ne
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3965546
UPC kód (EAN) 8720286010761
Pozice v kategorii 231. (v Koše na prádlo)
Pozice v kategorii 79617. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.