Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Barová stolička červená umělá kůže

Značka: prodejce neuvedl

Barová stolička červená umělá kůže

Popis produktu

Vychutnejte si skleničku vína, dejte si něco na zub anebo si jen tak odpočiňte na této barové stoličce.Tato barová židle je čalouněná snadno omyvatelnou umělou kůží a poskytuje optimální komfort. Podstava z chromované oceli zaručuje mimořádnou odolnost, zatímco vestavěná opěrka na nohy vám zase zajistí pohodlnější posezení. Výšku otočné barové židle snadno upravíte pomocí mechanismu s plynovým pístem. Barová židlička představuje dokonalý doplněk do každého funkčního baru či jídelny. Židle se navíc otáčí o 360 stupňů, což jí dodává skvělou flexibilitu. Barva: červenáMateriál: umělá kůže (60% polyuretan, 30% polyester, 10% bavlna), chromovaná ocelRozměry: 40 x 47 x (90–111) cm (Š x H x V)Průměr základny: 38,5 cmOtáčení o 360 stupňůS plynovou pružinouVestavěná opěrka na nohyNastavitelná výška: anoMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4032951
UPC kód (EAN) 8720286526019
Pozice v kategorii 556. (v Barové židle)
Pozice v kategorii 75753. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.