Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Barová židle fialová umělá kůže

Značka: prodejce neuvedl

Barová židle fialová umělá kůže

Popis produktu

Vychutnejte si skleničku vína, dejte si něco na zub anebo si jen tak odpočiňte na této barové stoličce.Židle je čalouněná na dotek příjemnou umělou kůží a zajistí vám při sezení optimální pohodlí. Rám z chromované oceli zaručuje mimořádnou odolnost. Výšku otočné židle snadno upravíte pomocí mechanismu s plynovým pístem. Židle je otočná o 360 stupňů, což jí dodává skvělou flexibilitu.Barva: fialováMateriál: chromovaná ocel, umělá kůže (10 % bavlna, 60 % polyuretan, 30 % polyester)Materiál výplně: pěnaRozměry: 48 x 47 x (71–85,5) cm (Š x H x V) Šířka sedáku: 40 cm Průměr základny: 41 cm Otáčení o 360 stupňůS plynovou pružinouNastavitelná výška: ano Područky: anoMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4033366
UPC kód (EAN) 8720286529515
Pozice v kategorii 592. (v Barové židle)
Pozice v kategorii 71271. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.