Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Barová židle vínová textil

Značka: prodejce neuvedl

Barová židle vínová textil

Popis produktu

Vychutnejte si sklenku vína, dejte si něco dobrého nebo jen tak relaxujte na této barové stoličce.Barová židle je čalouněná měkkou látkou, takže vám poskytne optimální pohodlí při sezení. Rám z kovu a překližky zajišťuje mimořádnou robustnost a stabilitu. Výšku otočné barové židle navíc snadno upravíte pomocí mechanismu s plynovým pístem. Barová židlička představuje dokonalý doplněk do každého funkčního baru či jídelny. Židle se také otáčí o 360 stupňů, což jí dodává skvělou flexibilitu.Barva: vínováMateriál: textil (100% polyester), překližka, kovVýplňový materiál: molitanRozměry židle: 55 x 55 x (75–89) cm (Š x H x V)Rozměry sedáku: 45 x 44 cm (Š x H)Výška sedáku: 42–56 cmVýška opěradla: 36 cmVýška područek: 18 cmOtočné o 360 stupňůMechanismus s plynovým pístemMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4034375
UPC kód (EAN) 8720286674628
Pozice v kategorii 766. (v Barové židle)
Pozice v kategorii 72105. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.