Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Barová židle zelená textil

Značka: prodejce neuvedl

Barová židle zelená textil

Popis produktu

Vychutnejte si skleničku vína, dejte si něco na zub anebo si jen tak odpočiňte na této barové stoličce.Židle je čalouněná na dotek příjemnou látkou a zajistí vám při sezení optimální pohodlí. Rám z chromované oceli zaručuje mimořádnou odolnost. Výšku židle snadno upravíte pomocí mechanismu s plynovým pístem. Stolička je navíc otočná o 360 stupňů, což přispívá k větší flexibilitě.Barva: zelenáMateriál: chromovaná ocel, textil (100% polyester)Materiál výplně: pěnaRozměry: 48 x 47 x (71–85,5) cm (Š x H x V) Šířka sedáku: 40 cm Průměr základny: 41 cm Otáčení o 360 stupňůS plynovou pružinouNastavitelná výška: ano Područky: anoMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4033351
UPC kód (EAN) 8720286529287
Pozice v kategorii 611. (v Barové židle)
Pozice v kategorii 75997. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.