Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Barové stoličky 2 ks hnědé umělá kůže

Značka: prodejce neuvedl

Barové stoličky 2 ks hnědé umělá kůže

Popis produktu

Naše sada barových židlí z umělé kůže je ideální, chcete-li si vychutnat skleničku vína nebo drobné občerstvení na baru. Skvěle vám však poslouží i jako dodatečné místo k sezení, když vám přijde návštěva. Čistý a moderní design židlí krásně doplní každý interiér.Odolné a snadno čistitelné čalounění z umělé kůže a kovová konstrukce s práškovým nástřikem zaručuje těmto barovým židlím mimořádnou stabilitu a životnost. Se silně polstrovanými sedáky, opěradly a opěrkou pro nohy jsou tyto pultové židle perfektním místem pro relaxaci. Jejich sestavení je navíc snadné.Balení obsahuje 2 barové židle.Barva: hnědáMateriál: čalounění z umělé kůže a kovové nohy s práškovým nástřikemRozměry: 45 x 44 x 100 cm (Š x H x V)Šířka sedáku: 38 cmHloubka sedáku: 35 cmVýška sedáku od země: 70 cmChromované opěrky pro nohyBalení obsahuje 2 barové židleMateriál: Bavlna: 10%, Polyester: 30%, Polyuretan: 60%
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4026750
UPC kód (EAN) 8719883690599
Pozice v kategorii 225. (v Barové židle)
Pozice v kategorii 71626. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.