Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Barové stoličky s poduškami 6 ks šedé polyratan

Značka: prodejce neuvedl

Barové stoličky s poduškami 6 ks šedé polyratan

Popis produktu

Tato sada 6 barových stoliček má jedinečný design a je ideální pro restaurace, bary nebo váš obývací pokoj či domácí bar.Barová židle má stabilní a odolnou konstrukci z ocelového rámu. Klimaticky odolný a lehký PE ratan má dlouhou životnost a snadno se přenáší. Sedák na podušku a vestavěná opěrka na nohy přispívají k pohodlí při sezení. Polyesterový potah na podušku se skrytým zipem lze sejmout a vyprat.Barva: šedáBarva podušky: antracitováMateriál: PE ratan, ocelMateriál podušky: tkanina (100% polyester)Rozměry: 38 x 38 x 76 cm (Š x H x V)Rozměry podušky: 38 x 38 x 3 cm (D x Š x T)Montáž nutná: anoBalení obsahuje:6 x barová stolička6 x poduška na sedák
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4030981
UPC kód (EAN) 8720286146538
Pozice v kategorii 396. (v Barové židle)
Pozice v kategorii 73868. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.