Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Barové židle 2 ks fialové umělá kůže

Značka: prodejce neuvedl

Barové židle 2 ks fialové umělá kůže

Popis produktu

Tyto barové židle se pyšní úhledným nadčasovým designem a poskytnou vám při sezení maximální pohodlí.Židle jsou čalouněné umělou kůží, která vám jednak zajistí optimální pohodlí a jednak se snadno čistí. Chromovaná ocelová podstava jim zaručuje mimořádnou odolnost a vestavěná opěrka na nohy vám posezení ještě zpříjemní. Ergonomický design židlí vám umožní pohodlně se uvelebit na celé hodiny. Pomocí mechanismu s plynovým pístem snadno upravíte jejich výšku. Barové židličky představují dokonalý doplněk do každého funkčního baru či jídelny.Balení obsahuje 2 barové židle.Barva: fialováMateriál: čalounění z umělé kůže + chromovaný ocelový rámRozměry: 42 x 52 x (95,5–117) cm (Š x H x V)Průměr základny: 41 cmS podnožkouS mechanismem plynového pístuBalení obsahuje 2 barové židleMateriál: Polyuretan: 100%
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4025945
UPC kód (EAN) 8719883607320
Pozice v kategorii 142. (v Barové židle)
Pozice v kategorii 71899. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.